Kamienna Góra, Dolnośląskie

Pracownik produkcji (k/m) bez języka &#8211; 12,86 euroNiemcy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji (k/m) bez języka &#8211; 12,86 euro brutto/h!

Miejsce pracy: okolice Minden oraz Könnern

Zakres obowiązków:

Pakowanie i przepakowywanie produktów
Kompletowanie i układanie zestawów do szaszłyków
Odważanie produktów
Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12,86 &#8364; brutto/h!
Dodatki za pracę w godzinach nocnych
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
Bezpłatną odzież roboczą
Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

Umiejętność pracy w zespole
Wytrzymałość fizyczna
Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
Gotowość do pracy trzyzmianowej
Mile widziany własny samochód

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Concept Plus Sp. z o. o.
Biuro Lublin
48 690 105 366
48 81 440 09 71
jr@cp-personal.com

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 31 Styczen, 2022  08:56

Identyfikator: 712512

Wyświetleń: 676