Kamienna Góra, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Tłumacz (język angielski - język czeski/język słowacki)

Czechy / Słowacja

Naszym klientem jest firma o stabilnej pozycji na rynku, z wieloletnim doświadczeniem w branży handlowej. Obecnie poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Czechy / Słowacja

Zakres obowiązków:
&#8226; Terminowe przygotowywanie tłumaczeń, obejmujących zakres techniczny, z języka angielskiego na język czeski/słowacki.

Wymagania:
&#8226; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i czeskiego/słowackiego.
&#8226; Znajomość słownictwa technicznego z branży narzędzi/elektronarzędzi
&#8226; Doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów
&#8226; Dyspozycyjność
&#8226; Umiejętność pracy pod presją czasu
&#8226; Samodzielność

Oferujemy:
&#8226; Pracę zdalną
&#8226; Elastyczne godziny pracy
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: aleksandra.tecza@p2recruitment.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Jesteśmy agencją zatrudnienia o numerze referencyjnym 5248.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 31 Pazdziernik, 2014  14:27

Identyfikator: 527592

Wyświetleń: 1422